LINA Banesa 83.8 m2 K I Lagj e re 65/16B

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni ,,LINA,, Dje 20:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 83 m2
Komuna: Ferizaj
Shitet : Banesa
Kuadratura: 83.8 m2
Kati: K-II-
Organizimi i mbrendshëm: qëndrimin ditorë+kuzhina,dy dhoma gjumi,wc+b,wc,terasë
Gjendja e tanishme : E gatëshme
Lokacioni: Lagjja e re mbrapa gjimnazit


Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr A.Kaqiku" afër Rest.ORCHIDE
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elekt, lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim