LINA Banesa 94 m2 e mobiluar Rr R Bislimi 56/16B

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni ,,LINA,, Sot 14:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

39 500 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 94 m2
Për vendbanimin: E mobiluar
Komuna: Ferizaj
Shitet : Banesa e mobiluar
Kuadraturë: 94 m2
Kati : VII
Organizimi i mbrendshëm : qëndrimi ditorë+kuzhina,dy dhoma gjumi,banjo,dhe terasë
Adresa: Rr Rexhep Bislimi (Te objekti ING)
Ka mundësi ndrrimi me banesë më të madhe.


Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr Ahmet Kaqiku afër Rest.ORCHIDE
telefoni: 044/106-626 dhe 044/172-626
lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim