LINA Banesat 117m2 K IV V VI VII VIZIONI-S 60/16B

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AGJENSIONI''LINA'' Sot 10:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Adresa: Remzi Hoxha
Sipërfaqe: 117 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Ferizaj
Shiten : Banesat
Kuadratura: 117.10 m2
Katet: IV,V,VI,VII dhe VIII
Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,tri dhoma gjumi,depo,wc,wc+b,dy terasë .
Lokacioni: Lagjja e re
Adresa: Rr ,,Remzi Hoxha''
Investitori: VIZIONI-S
Funksionalizohen: 2017.Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr A.Kaqiku" afër Rest.ORCHIDE
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elekt, lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim