LINA SHITEN BANESAT 111m2 K-I LAGJE TE RE 99/16B

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AGJENSIONI''LINA'' Dje 14:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Lagje të re
Sipërfaqe: 119 m2
Komuna: Ferizaj
Shiten : Banesat(e gatëshme)
Kuadratura: 111.64 m2
Kati;I
Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,tre dhoma gjumi,depo,wc,wc+b, terasë .
Lokacioni: Lagjja e re
Adresa: Rr.Astrit Bytyqi
Pronar;Shqiptarë
Dokumentacion:Në Rregullë


Shitet: Banesa(e gatëshme)
Kuadratura: 82.36m2
Kati;V
Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,dy dhoma gjumi,depo,wc+b, terasë .
Lokacioni: Lagjja e re
Adresa: Rr.Astrit Bytyqi
Pronar;Shqiptarë
Dokumentacion:Në RregullëNdërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr A.Kaqiku" afër Rest.ORCHIDE
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elekt, lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim