LINA SHITEN BANESAT 98m2 dhe 74m2 TE BUCA 46/16B

Shitet nga: Agjensioni ,,LINA,, Dje 11:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 98 m2
Komuna: Ferizaj
Shiten; Banesat
Kuadratura; 98m2 dhe 74m2
Kati; -IV-
Organizimi i mbrendshem; B,98m2-qendrim ditor+kuzhine,dy dhoma gjumi,depo,wc,teras.
B.74m2-qendrim ditor+kuzhine,dy dhoma gjumi,wc,teras.

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr Ahmet Kaqiku afër Rest.ORCHIDE
telefoni: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elkt;lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim