LINA SHITEN BANESAT 99m2, NE RR.GREMES 68/16B

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni ,,LINA,, Dje 15:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 99 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Ferizaj
Shiten; Banesat
Kuadrature; 99m2
Katet; -VI-dhe-VII

Organizimi i mbrendshem;Qendrimi ditor+kuzhine,dy dhoma gjumi,wc+b,depo,terase

Ndërmjetsues i autorizuar : Agjensioni LINA
Adresa: Rr,,A.Kaqiku" afër Rest,ORCHIDE
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
Adress,elkt;lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim