LINA-SHITEN Banesat 112m2 në L. të Re 80/16B

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AGJENSIONI''LINA'' Dje 20:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: lagje te re
Sipërfaqe: 112 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Ferizaj
Shiten:banesa
Kuadratur; 112m2
Katet; II,VI,VII
Adresa; Në Lagje të re
Gjendja e tanishme; e gatshme
Organizimi i mbrendshem; qendrimi ditor+kuzhina,depo,dy dhoma gjumi,wc,wc+b, dhe terasë
Dokumentacion;Në Rregullë
Pronar;Shqiptarë


Ndermjetsues i Autorizuar; Agjensioni LINA
Kontakti; tel044/106-626 dhe 044/172-626
lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim