LINA SHITET APARTAMENTI NE DURRES 26.5 m2,118/16B

Shitet nga: Agjensioni ,,LINA,, 19 Sht 10:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

16 500 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 27 m2
Komuna: Ferizaj
Shitet APARTAMENTI me 26.5 m2 në Katin e II në Durrës.
Apartamenti është pronë e kosovarit dhe me dokumentacion në rregullë.

Ndërmjetsues i autorizuar Agjensioni LINA
Adresa:Rr.Recakut afer ETC
tel:044/106-626 dhe 044/172-626

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim