LINA SHITET BANESA 110m2 KATI V VIZIONI S 83/16B

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AGJENSIONI''LINA'' Dje 13:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Remzi Hoxha
Sipërfaqe: 110 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Ferizaj
Shitet: Banesa
Kuadratura: 110.20 m2
Kati;V
Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,tri dhoma gjumi,depo,wc,wc+b, terasë .
Lokacioni: Lagjja e re
Adresa: Rr ,,Remzi Hoxha''
Investitori: VIZIONI-S
Funksionalizohen: 2017.Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr A.Kaqiku" afër Rest.ORCHIDE
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elekt, lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim