LINA SHITET BANESA 125m2 RR.SEJDI SEJDIU-FR 59/16B

Shitet nga: Agjensioni ,,LINA,, Sot 10:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Ferizaj
Shitet;Banesa
Kuadraturë;125 m2
Kati; V
Gjendja e tanishme;e gatëshme
Adressa;Qendër të Qytetit në Rr.Sejdi Sejdiu
Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimin ditorë+kuzhina,tri dhoma gjumi,banjo,depo dhe terasë.
Banesa ka pranim teknik dhe fletëposeduse.
ÇMIMI I VOLITSHËM

Ndërmjetsues i autorizuar : Agjensioni LINA
Adresa: Rr,,A.Kaqiku" afër Rest,ORCHIDE
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
Adress,elkt;lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim