LINA-SHITET BANESA 61m2,K III- mbr.st.Pol.71/16B

Shitet nga: Agjensioni ,,LINA,, Dje 08:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

31 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 65 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Ferizaj
Shitet; Banesa
Kati; -III-
Kuadraturë; 61.5 m2
Organizimi i mbrendshëm; Qëndrimi ditor+kuzhinë,një dhom gjumi,wc+banjo,terasë
Adressa; Përball Policisë

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr A.Kaqiku" afër Rest.ORCHIDE
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elekt, lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim