LINA-SHITET BANESA 68m2 K V në Rr Varoshit 42/16B

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AGJENSIONI''LINA'' 18 Sht 09:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Adresa: Rr.Varoshit
Sipërfaqe: 68 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Ferizaj
Shitet;Banesa
Kuadratura:68 m2
Kati; V
Organizimi i mbrendshëm:Qëndrimi ditorë+kuzhina,një dhomë gjumi, wc+b,depo dhe terasë
Gjendja e tanishme; E gatëshme
Adressa;Rr.Varoshit Gursel Sylejmani
Pronar;Shqiptarë
Dokumentacion;Në Rregullë

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr A.Kaqiku" afër Rest.ORCHIDE
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elekt, lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim