LINA SHITET BANESA 91m2(e mob) VIVA FRESH32/16B

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AGJENSIONI"LINA" Dje 15:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: ferizaj
Sipërfaqe: 86 m2
Për vendbanimin: Hapësirë parkimi / Garazh, E mobiluar
Komuna: Ferizaj
Shitet; Banesa(e mobiluar)
Kuadraturë; 91m2(2+1)
Kati; IV
Organizimi i mbrendshem; Kuzhinë+sallon,dy dhoma gjumi, dy wc+banjo terasë dhe parking
Adressa;Te Viva Fresh Kullat Binjake II(Obj,Rubin Invest)
Pronar;Shqiptarë
Dokumentacion;Në Rregullë

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr.Recakut afër ETC
telefoni: 044/106-626 dhe 044/172-626
Lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim