LINA-SHITET Banesa (e mob)90m2 ,K VI-të 98/16B

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni ,,LINA,, Sot 14:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Ferizaj
Shitet: Banesa
Kuadratur; 90.4m2
Kati; i VI
Adresa; Rruga e Gjilanit,mbrapa Procredit Bank
Gjendja e tanishme; e gatshme dhe ekstra e mobiluar
Organizimi i mbrendshem; qendrimi ditor+kuzhina,dy dhoma gjumi,vc+b,depo dhe terasë


Ndermjetsues i Autorizuar; Agjensioni LINA
Kontakti; tel044/106-626 dhe 044/172-626

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim