LINA-SHITET Banesa 108m2 K III te St Policor41/16B

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AGJENSIONI''LINA'' Sot 13:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Ahmet Kaqiku
Sipërfaqe: 108 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Ferizaj
Shitet: Banesa(e gatëshme)
Kuadratura: 108 M2
Kati: K-III-
Organizimi mbrendshëm:qëndrimi ditorë+kuzhina,tre dhoma gjumi,wc+banjo,dhe terasë.
Lokacioni : Ne Ahmet Kaqiku-EuroInvest
Dokumentacion;Në Rregullë
Pronar;Shqiptarë


Ndërmjetsues i autorizuar:Agjensioni LINA
Adresa: Rr,,A.Kaqiku" afër Rest,ORCHIDE
Kontakti:tel/viber:(+377)044/106-626 dhe 044/172-626
Adress,elkt;lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim