LINA-SHITET Banesa 88m2 K VI, Rr Varoshit 47/16B

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni ,,LINA,, Sot 09:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 88 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Ferizaj
Shitet: Banesa
Kuadratur: 88 m2
Kati: -VI-
Gjendja: e gatshme
Organizimi i mbrendeshm: qendrimi ditor+kuzhina,dy dhoma gjumi,wc,teras


Ndermjetsues i autorizuar; Agjensioni LINA
Kontakti; tel;044/106-626 dhe 044/172-626
Add el; h_rizani@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim