LINA-SHITET Banesa 96 m2 K VI EUROINVEST 51/16B

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AGJENSIONI''LINA'' Dje 20:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: St.Policorë
Sipërfaqe: 93 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Ferizaj
Shitet; Banesa(e gateshme)
Kuadraturë; 96(3+1)
Kati; VI
Organizimi i mbrendshem; Kuzhinë+sallon,depo,tri dhom gjumi,wc,terasë
Adressa;Mbrapa St.Policorë-EuroInvest
Pronar;Shqiptarë
Dokumentacion;Në Rregullë

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr Ahmet Kaqiku afër Rest.ORCHIDE
telefoni: 044/106-626 dhe 044/172-626
Lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim