LINA-Shiten Banesat 106m2K-te ndryshme. 89/16B

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AGJENSIONI''LINA'' Sot 14:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Adresa: Lagje te Re
Sipërfaqe: 106 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Ndërtesë e re
Komuna: Ferizaj
Shiten;Banesat
Kuadratur; 106m2
Katet;III,V,VI,VII
Adresa;Në Lagje te re
Gjendja e tanishme; të gatshme
Organizimi i mbrendshem; qendrimi ditor+kuzhina,depo,wc+b, tre dhoma gjumi dhe terasë
Dokumentacion;Në Rregullë
Pronar;Shqiptarë


Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr Ahmet Kaqiku" afër Rest. ORCHIDE
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
email: lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim