LINA-Shiten Banesat 88.39m2,K-VII VIZIONI 7,106/16

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni ,,LINA,, Sot 12:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 88 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Ferizaj
Shiten banesat
Kuadraturë; 88.39 m2
Kati; VIII në objektin e VIZIONIT 7
Adressa;Lagjen e Re.
Organizimi i mbrendshëm;Qëndrimi ditor+kuzhinë,dy dhoma gjumi,wc+banjo dhe terasë.
Gjendja e tanishëme;E gatëshme

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr A.Kaqiku" afër Rest.ORCHIDE
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elekt, lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim