LINA-Shiten Banesat prej 62m2, Lagjën e re 14/16B

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni ,,LINA,, Dje 20:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 62 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Ferizaj
Shiten: Banesat
Kuadraturë: 62.96m2
Katet;,VI,VI,VIII
Organizimi i mbrendshëm:qëndrimin ditorë+kuzhina,një dhomë gjumi,wc+b,depo dhe terasë.
Lokacioni; Në Lagjen e re,mbrapa Gjimnazit
Adresa:Rr Astrit BytyqiL
Për cilësinë dhe seriozitetin e punës mund të bindeni nga objekti i përfunduar në Rr Vll.Gërvalla.

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr A.Kaqiku" afër Rest.ORCHIDE
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elekt, lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim