LINA-Shitet Banesa 108 m2 K-III 93/16B

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AGJENSIONI''LINA'' Dje 13:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Qendër Qytet
Sipërfaqe: 108 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Ndërtesë e re
Komuna: Ferizaj
Shitet;Banesa
Kuadratur; 108m2
Kati;III
Adresa; Në Qendër të Qytetit
Gjendja e tanishme; E gatëshme
Organizimi i mbrendshem; Qëndrimi ditor+kuzhina,dy dhoma gjumi,dy wc+b, dhe terasë
Dokumentacion;Në Rregullë
Pronar;Shqiptarë

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr e Reqakut" afër ETC
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elekt,lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim