LINA-Shitet Banesa 77 m2(2+1)EUROINVEST 90/16B

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni ,,LINA,, Dje 11:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 77 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, E mobiluar
Komuna: Ferizaj
Shitet: Banesa
Hapsira: 77 m2
Kati: i VI
Gjendja: e gatshme dhe emobiluar
Organizimi i mbrendeshm: Qëndrimi ditor+kuzhinë,dy dhoma gjumi,wc+b,terasë.
Pronar;Shqiptarë
Dokumentacion;Në Rregull


Ndërmjetsues i autorizuar:Agjensioni LINA
Adresa: Rr,,A.Kaqiku" afër Rest,ORCHIDE
Kontakti:tel/viber:(+377)044/106-626 dhe 044/172-626
Adress,elkt;lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim