LINA-Shitet Banesa 80m2 K-IV-në Rr 12 Qersh.36/16B

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni ,,LINA,, Dje 12:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Ferizaj
Shitet; Banesa
Kuadraturë; 80m2
Kati;IV
Organizimi i mbrendshëm; Qëndrimi ditor+kuzhina,dy dhoma gjumi,wc+banjo,terasë
Adressa; 12 Qershori në Ferizaj

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr A.Kaqiku" afër Rest.ORCHIDE
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elekt, lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim