LINA-Shitet Banesa 98m2,K-VII,Rr.V.Gërvalla 69/16B

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AGJENSIONI''LINA'' Dje 20:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

510 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Vllëzrit Gërvalla
Sipërfaqe: 98 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Ferizaj
Shitet: Banesa
Kuadratura: 98 m2
Kati;VII
Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,dy dhoma gjumi,depo,wc+b, terasë .
Adresa: Rr ,,Vëllëzrit Gërvalla''(afër Market Mentori)
Investitori: IDEA INVEST
Funksionalizohen:12/ 2016

çmim:510 e/m2 (i diskutushem)
Pronar;Shqiptarë
Dokumentacion;Në Rregullë


Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr A.Kaqiku" afër Rest.ORCHIDE
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elekt, lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim