Ringa (Shiten Banesat Ne Shengjin)205/16

Shitet nga: Ringa Sot 16:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Shengjin
Komuna: Ferizaj
Shiten Banesat ne Shengjin Gjinden në afërsi të vendit të quajtur "rërë vogël" prapa portit Detarë INHERITOR RESORT.
Kemi banesa me m2 te ndryshme 100 m2 70 m2 te mobiluara te gatshme ne kate te ndryshme me pamje nga deti.
Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.

WEB: www.ringaks.com
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga

Shitjen e mundson Agjencioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim