Ringa (Shiten Banesat Dhe Lokalet)196/15

Shitet nga: Ringa Sot 11:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Deshmoret e Kombit
Komuna: Ferizaj
Shiten Banesat Dhe Lokalet Perball Shkolles ekonomike objekt i ri 60 m2 dhe 20 m2 terase
Banesa 88 m2 ne kulm
Kemi Lokale 20 m2 30 m2 20 m2 4 50 m2 5 57 m2
Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani "Agjensioni Ringa" dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.

WEB: www.ringaks.com
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga

Shitjen e mundson Agjencioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim