Ringa (Shiten Banesat Mbrapa St.Polic)192/15

Shitet nga: Ringa Dje 16:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Ferizaj
Sipërfaqe: 94 m2
Komuna: Ferizaj
Shiten 2 Banesa Mbrapa St.Policor me 94 m2 dhe 68 m2 me dokumentacion te rregullt
Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani "Agjensioni Ringa" dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.

WEB: www.ringaks.com
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga

Shitjen e mundson Agjencioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim