Ringa (Shiten Banesat Mbrapa St.Policor)199/16

Shitet nga: Ringa Sot 09:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Ferizaj
Sipërfaqe: 108 m2
Komuna: Ferizaj
Shiten Banesat Mbrapa St.Policor Kati-2,3,4,5,6
Banesat 108 m2 108 m2 68 m2 93 m2 108 m2 93 m2
Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.

WEB: www.ringaks.com
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga

Shitjen e mundson Agjencioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim