Ringa (Shiten Banesat Mbrapa St.Policor)219/16

Shitet nga: Ringa Sot 15:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Ferizaj
Sipërfaqe: 118.5 m2
Komuna: Ferizaj
Shiten Banesat Mbrapa St.Policor te Euro-Invest:
Kati 6-118.5 m2
Kati 7- 79.8 m2
Kati 2- 56.33 m2
Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.

WEB: www.ringaks.com
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga

Shitjen e mundson Agjencioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim