Ringa (Shiten Banesat Ne Ferizaj)213/16

Shitet nga: Ringa Sot 17:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Adresa: Kuvendi Arbrit
Sipërfaqe: 75,5 m2
Komuna: Ferizaj
Ringa shiten banesat ne Ferizaj rr.Kuvendi Arbrit me nga :
64.5 m2 Kati 7"
62 m2 Kati 6"
75.5 m2 Kati 7"
Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.

WEB: www.ringaks.com
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga

Shitjen e mundson Agjencioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim