Ringa (Shiten Banesat Te Idea invest)216/16

Shitet nga: Ringa Sot 19:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Ferizaj
Sipërfaqe: 120 m2
Komuna: Ferizaj
Shiten Banesat te idea invest Rr.V.Gervalla me nga:
98.7 m2 Kati-4
92 m2 Kati-7
83.6m2 Kati-4
120.2m2 Kati-6
Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.

WEB: www.ringaks.com
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga

Shitjen e mundson Agjencioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim