Ringa (Shiten Banesat ne Ferizaj)188/15

Shitet nga: Ringa Dje 17:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Ferizaj
Sipërfaqe: 111 m2
Komuna: Ferizaj
Shiten Banesat ne Lagje te Re 2 Banesa me 104 m2 kati 5,6 Banesa 3 Tek Graincet (Hit Imperial)Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani "Agjensioni Ringa" dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.

WEB: www.ringaks.com
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga

Shitjen e mundson Agjencioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim