Ringa (Shiten Banesat ne Lagje te Re)211/16

Shitet nga: Ringa Sot 10:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Ferizaj
Sipërfaqe: 104 m2
Komuna: Ferizaj
Ringa Shiten Banesat ne Lagje te Re Me nga 104 m2 me dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar
Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona. WEB: www.ringaks.com Email: ringa1@live.de FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga Shitjen e mundson Agjencioni Ringa Nr kontaktues: 045 606-103
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim