Ringa (Shiten Banesat ne Qender te Qytetit)185/15

Shitet nga: ringa Dje 16:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: 12 Qershori
Sipërfaqe: 113 m2
Komuna: Ferizaj
Shiten Banesat ne Qender te Qytetit ne Rr.12 Qershori ne Kryqezim me rrugen Skenderbeu Toni Blair

Kemi M2 te ndryshme Banesa 1: 84,10 m2 Banesa 2: 88,70 m2 Banesa 3: 36,00 m2 Banesa 4:113,70 m2 Banesa 5 :113,40 m2
Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani "Agjensioni Ringa" dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.

WEB: www.ringaks.com
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga

Shitjen e mundson Agjencioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim