Ringa (Shiten Banesat ne Rr.Gjilanit)207/16

Shitet nga: Ringa Dje 18:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Rr.Gjilanit
Komuna: Ferizaj
Shiten Banesat me nga 104 m2 dhe 120 m2 me nga 3 dhoma gjumi me dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona. WEB: www.ringaks.com Email: ringa1@live.de FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga Shitjen e mundson Agjencioni Ringa Nr kontaktues: 045 606-103
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim