Ringa (Shitet Banesa Ne Rr.Enver Topalli)229/16

Shitet nga: Ringa Sot 15:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Enver Topalli
Sipërfaqe: 112 m2
Komuna: Ferizaj
Ringa (Shitet Banesa Ne Rr.Enver Topalli)229/16
Banesa ne Ofert 1 Javore:
Cmimi:55,000 mije euro..
+Garazhda

Renditja:3 Dhome gjumi ,sallon kuzhine,wc,terase e kompletuar me te gjitha mobiljet.

Me Dokumentacion te Rregullt dhe pronar shqiptar

Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.

WEB: www.ringaks.com
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga

Shitjen e mundson Agjencioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim