Ringa (Shitet Banesa ne Lagje te re)208/16

Shitet nga: Ringa Dje 17:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Adresa: Lagje te re
Komuna: Ferizaj
Shitet Banesa ne Lagje te re me 57 m2 kati 5 me 1 dhome gjumi me dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar
Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona. WEB: www.ringaks.com Email: ringa1@live.de FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga Shitjen e mundson Agjencioni Ringa Nr kontaktues: 045 606-103
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim