Ringa (Shitet Banesa ne Rr.Gjilanit)194/15

Shitet nga: Ringa Dje 15:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Numri i dhomave: 2
Komuna: Ferizaj
Ringa Shitet Banesa 105 m2 me Dokumentacion te rregullt
Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani "Agjensioni Ringa" dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.

WEB: www.ringaks.com
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga

Shitjen e mundson Agjencioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim