Ringa Banesat ne Ferizaj 197/16

Shitet nga: Ringa Dje 17:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Ferizaj
Sipërfaqe: 137 m2
Komuna: Ferizaj
Ringa Shiten Banesat ne Ferizaj
Shiten 2 Banesa Mbrapa Stacionit Policor njera 87 m2 dhe tjetra 95 m2
Shiten Banesat Te Mentori "Idea Invest" Banesat kan 92 m2 dhe 137 m2 po ashtu kemi dhe banesa te tjera ne te njejtin vend.
Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani "Agjensioni Ringa" dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.

WEB: www.ringaks.com
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga

Shitjen e mundson Agjencioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim