Shitet Banesa ne Ferizaj (Kodi 271)

Shitet nga: jeti Sot 09:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 174 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Ndërtesë e re
Komuna: Ferizaj
Agjensioni Jeti shpk ka ne shitje banesen ne Ferizaj
banesa ka siperfaqe prej 174m2 banesa eshte ne kati e 5.Banesa eshte e gatshme per banim.
Banesa esht e pajisur edhe me nxemje qendrore,me klim,me internet ujesjells infrastruktura esht e nivelit te lart.pra ne ket Banese nuk ka nevoj per as nje investim tjeter qe ti beni kesaj banese .

Banesa ka kete renditje:
2-Sallon me Kuzhine
3-Dhome Gjumi
3-Banjo
1-Teras
1-Shpajze

Per ma shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr
+38649217979
+38649594343(viber)
+37745965858 (viber)

ose ne email add
jeti-shpk@hotmail.com

Tek kërkimi: shtypni jeti shpk pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti shpk

Agjensioni Jeti Shpk ju ofron zgjedhjee te ndryshem
Ju Mirpresim ne Agjensioni
- JETI SHPK-
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim