Shitet banesa 78m2

Shitet nga: Ardian Dje 22:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 78 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Interfon
Komuna: Ferizaj
Banesa ka 2 dhoma gjumi ,sallon dhe kuzhin banjo ,teras ,magazin kati 6 rr.Halim Spahija.
+37744111417
+37744777088
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim