Shitet banesa e re e mobiluar

Shitet nga: Nexhi 13 Shk 22:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 67 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Ferizaj
Shitet urgjent banesa e re e mobiluar me moblije te Lesnes , te gjitha mobiljet dhe ivertari jan te paperdoruna

arsyeja e shitjees eshte se nuk me nevojitet


044383193

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim