Shitet banesa ne qender te qytetit Ferizaj

Shitet nga: Arben 02 Nën 10:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Adresa: Ferizaj
Sipërfaqe: 120 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Bodrum
Komuna: Ferizaj
Banesa gjendet ne qender te qytetit Ferizaj rruga 12 qershori
Banesa ëdhtë e sapo ndertuar gjendet ne katin e dytë te banimit ka një siperfaqe prej 120 metra katror ka tri dhoma gjumi ka dhomen e nejes e bashkangjitur me kuzhinen.Eshtë edhe banjo,shpajz dhe terasen gjithashtu banesa ka edhe parkingun nentoksore per vetur.Ndertesa ka ashensorin dhe është e monitoruar me kamera sigurie 24 ore ka dhe sistemin e ujësjellsit dhe bunarit 24 orë. Qmimi sipas marrveshjes ose behet nderrime me ndonje shtepi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim