Vali Shitet Banese në Shëngjin 95.5m2 Nr/B011/2015

Shitet nga: Agjensioni i Patundeshmeris Vali 10 Dhj 19:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

42 975 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Shqipri SHENGJIN
Sipërfaqe: 95.5 m2
Komuna: Ferizaj
Shitet Hyrje 2 +1 me siperfaqe 95.5 metra katrore me ashensor .Hyrja ndodhet ne afresi 50 metra nga bregdeti me leje te rregullt ndertimi te leshuara nga autoritet perkatese dekumentacionin e nevojshem si hipoteke kontrat dritash dhe ujit CMIMI :450 euro m2 Kati i 9
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim