Shitet autolarja

Shitet nga: Muhamet 29 Jan 22:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Shitet auto larja
Sipërfaqe: 40 m2
Komuna: Ferizaj
Shes auto larjen komplet sikur qe shihet ne foto asht e montuar me hekur dhe llamarin shum e ruajtur posedon pjesen per ti mbajtur makinat e autolarjes po ashtu asht edhe nje lokal qe pershtatet per gjdo veprimtari lokali asht 6me 4
Dhe auto larja asht 10 me 4
Shitet urgjent me duhet ta qmontoj keto dit mua nuk me duhet dhe dua ta shes posedon shum hekur asht teper e fort
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim