Shtepi Ferizaj

Shitet nga: Burim Idrizi 25 Pri 14:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

87 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Adresa: Rr.Lybeteni nr 59
Sipërfaqe: 187 m2
Numri i kateve: 3 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Ferizaj
Shitet shtepi ne Ferizaj Rr. Lybeteni ( afer ures dudit - ne rrugen e pleshines ) Dokumentat i ka te gjitha si pronesine e shtepise dhe te dokumentet e pronesise se tokes - eshte ne emrin tim dhe eshte ndertuar nga une ne vitin 2002. Shtepia ka 187 m2, me 4 ari oborr ka 6 dhoma plus kuzhine dhe tri banjo ne secilin kat ka nga nje banjo, ka te shtrire dy rrjete kabllore Ipko dhe Kujtesen. ka ekstra bunar, edhe pse ne kete zone banimi uji nuk nderpritet. ka kanalizimin,ujesjellsin ka Garazh per veture. cmimi eshte 87 mije Euro me mundesi marreveshje. kontakt tel 040 867 270 / 049 159 747 viber +38649159747
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim