Ipet me Qira Shtepia

Shitet nga: sadat 09 Krr 20:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR   58 000 EUR

Komuna: Ferizaj
Ipet Shtepia me qira ne rrugen "Athanas Athanasi" ne Ferizaj. Posedon sallon me kuzhin 1 dhome gjumi banjo koridor si dhe shkallet per ne katin e dyte Tavan
shepia eshte e kompletume me te gjitha mobilet edhe interiorin e mbrendshem qmimi per te eshte 150 euro
mirpres vetem telefonues serioz
Faliminderit per mirkuptim
tel:+37744549271
+37745671575
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim