LINA- Shtëpia 360m2 +4 ari në Rr.R.Bislimi 84/16SH

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni ,,LINA,, Dje 13:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 7
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Ferizaj
Shitet:Shtëpia
Kuadraturë:360 m2
Oborrë:4 ari
Organizimi i mbrendshëm:Kati përdhesë :paradhomë me kuzhinë,ndërsa nga rruga ka garazhë dhe lokale.Kati dytë :qëndrimi ditorë+kuzhina,dy dhoma dhe wc+b,kati dytë:tri dhoma dhe wc+b,terasa,podrumë verandë.


Ndërmjetsues i autorizuar:Agjensioni LINA
Kontakti:tel/viber:(+377)044/106-626 dhe 044/172-626
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim