LINA Ipet Shtëpia me qera në Lagje të Re 110/16SH

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AGJENSIONI''LINA'' Dje 20:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Adresa: Lagje të re
Sipërfaqe: 100 m2
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Ferizaj
Ipet me qera Shtëpia 3 Katëshe
Shtepia eshte me infrastrukture komplete
Adressa;Lagje të Re
Organizimi i mbrendshëm;Kati i -I-;Qëndrimi ditor+kuzhinë,një dhom gjumi,wc+banjo,depo
Kati i -II-;Tre dhoma gjumi,wc+banjo,terasë
Kati i III-Dy dhoma,terasë
Pronar;Shqipatrë

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr ,,Ahmet Kaqiku" afër Rest.Orchide
Kontakti: tel:044/106-626 dhe 044/172-626
email: lina_banesa@hotmail,com
I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim