LINA SHITEN 2SHTEPI+LOK+4ARI RR.Z.HAJDINI 30/16SH

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AGJENSIONI''LINA'' Dje 10:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 6
Adresa: Zenel Hajdin
Sipërfaqe: 400 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Shtëpi e veçuar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Ferizaj
Shiten;Dy Shtëpi
Kuadraturë; 400m2
Oborrë; 4.2 ari
Organizimi i mbrendshem:Shtëpia I
K-I Qëndrimi ditor+kuzhinë,një dhom gjumi,wc+banjo
K-II Tre dhoma gjumi,wc+banjo,terasë
Shtëpia II;
K-I;Qëndrimi ditor+kuzhinë,një dhomë gjumi,wc+banjo
K-II;Tre dhoma gjumi,wc+banjo
Eshte e kompletuar me infrastruktur si:ujesjelles,kanalizim ,kabllovik,etj.
Adressa;Rr.Zenel Hajdin
Pronar;Shqipëtar
Dokumentacion;Ne Rregullë


Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr e Reqakut afër'' ETC
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elekt, lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim